MARKANIZI TÜKETİCİLERLE EN DOĞRU ŞEKİLDE BULUŞTURUR.

17 yıllık sektörel deneyimlerini birleştirerek Murat Yurtbulmuş USTA’mızın manevi telkiniyle reklamcılık sektöründe yeni bir vizyon ile 2005 yılında Ahmet YAŞAR tarafından Usta Reklam adıyla Açık hava reklamcılığı, Outdoor Tv, Otobüs Reklamları, Yön Levhaları ve Adana Metro İstasyon Reklamları tasarım ve uygulama alanlarında faaliyet göstermektedir.

Usta Reklam kurulduğu günden itibaren Adana’nın önde gelen kuruluşları ve dünya markalarının prestijli tanıtımlarını başarı ile gerçekleştirmiştir. Başta Ulusal Firmalar olmak üzere, yapı firmaları, tekstil firmaları, inşaat sektörü ve yurtdışı firmalarına reklam odaklı çözüm ortaklığı hizmeti vermektedir.

Usta Reklam, kaliteden hiçbir zaman taviz vermeden, işveren memnuniyetine odaklı, hizmetlerinde yüklendiği işleri ön görülen bütçe ve süresine uygun olarak tamamlamayı ilke edinmiş olup, tamamladığı başarılı projeleri ile sektörde ön plana çıkmış olmanın haklı gururunu duymaktadır.

OTOBÜS REKLAMLARI

Adana Büyükşehir Belediyesi toplu taşıma otobüsleri, Çukurova’nın sanayi, ticaret ve kültür merkezi; hareketli sosyal yaşamı ile bölgenin metropolü; 2.200.000 nüfusu ile Türkiye’nin 6. Büyük ili Adana’da Açıkhava reklamcılığında yeni bir çığır açacak fırsat sunuyor.

YÖN LEVHALARI

Adana il merkezinde ana bulvar ve kavşaklarda tesis edilmiş olan 500 adet 60x160cm ölçülerinde “ Büyük Yön Levhaları” reklam amaçlı kullanılabilmektedir.

OUTDOOR TV

Adananın en iyi 3 lokasyonu olan 1.) Duygu Cafe Durağı noktasında 400x600 cm. ölçülerinde 2.) Turgut Özal Bulvarı Uğur Mumcu Kesişimi Kavşağı 300x500 cm. ölçülerinde 3.) Otoban Çıkışı Aliye İzzet Begoviç Bulvarı Girişi M1 Alışveriş Merkezi

METRO İSTASYONLARI

Adana Metro istasyonları reklam mecraları ile Adana'da en etkin ve en yeni mecralar sunmaya devam ediyoruz.

BAŞARI ORANLARI

89%
Geri Dönüşüm Oranı
10000+
Kampanya / Yıl
600+
Kullanıcı

EKİBİMİZ

19 Yıllık Sektör Deneyimi ve Büyükşehir Belediyesi iştiraki ile geliştirdiğimiz mecralarımızı işinde uzman güçlü bir kadro ile sunmaktayız. Adana ve çevre illerdeki reklam mecralarını ulusal ve yerel reklam verenlere en hızlı ve en etkili çözümler sunuyoruz.